Компанія Braun Büffel спеціалізується на виробництві портмоне та гаманців, і завдяки цьому ми маємо можливість запропонувати найширшу гаму моделей, кольорів та фактур шкіри.

Колекція Arezzo, одна з найдемократичніших за ціновим рівнем, виготовляється з волової шкіри рослинного дублення. Такий спосіб вироблення дозволяє підкреслити природний малюнок шкіри, індивідуальний кожному з виробів. Насичені та виразні кольори – темно-коричневий, “тютюновий” та темно-синій, поряд із глянцевим ефектом шкіри, надають колекції Arezzo особливої ​​харизми. Практично у всіх моделях Arezzo (за винятком футляра для ключів) застосовується технологія RFID-захисту.

Колекція Golf 2.0, найбільш численна в лінійці Braun Büffel,  по праву є лідером продажів. Модельний ряд Golf 2.0 здатний задовольнити будь-які побажання покупців щодо конфігурації портмоне (кількість та розташування кишень для карток, монет, відділень для документів та банкнот, наявність потаємних кишень тощо). Виготовляється з дрібнозернистої волової шкіри з підвищеним вмістом жирових просочень, які надають матеріалу додаткову міцність і підвищують водовідштовхувальні властивості. Інші характерні риси Golf 2.0 – подвійна прострочка, підкладка антрацитового кольору з витканим логотипом Braun Büffel, а також срібляста металева фігурка буйвола на лицьовій стороні. Основний колір колекції – чорний, але деякі моделі також випускаються у коричневому та червоному кольорах.

Golf Secure – класична лінійка портмоне з дрібнозернистої волової шкіри, оснащена технологією блокування RFID і запобігає несанкціонованому зчитуванню ваших особистих даних.

Lisboa - урбаністична кежуал колекція, виготовлена ​​з волової шкіри з крокодиловим принтом. У лінійці примітна не тільки фактура шкіри, але і її забарвлення – розмиті градієнтні кольори: асфальтовий сірий, шоколадний коричневий і джинсовий синій.

Традиційна та знакова для Braun Büffel колекція Gaucho виділяється на тлі інших особливим видом високоякісної волов'ячої шкіри, що виробляється в Південній Німеччині та прилеглих регіонах Альп. Для виготовлення портмоне Gaucho використовуються найцінніші ділянки шкур, взяті із шийного відділу. Завдяки методиці рослинного дублення зберігається і підкреслюється природний малюнок шкіри, вона набуває легкого блиску, пружності та еластичності.

Livorno і Luzern правильніше було б охарактеризувати як «бізнес»-колекції. Благородний чорний колір, елегантні та чіткі лінії моделей, темна металева фурнітура антрацитового відтінку формують стриманий та солідний діловий імідж. Колекція Livorno виготовлена ​​з гладкої волової шкіри, примітна контрастною бежевою шкіряною підкладкою та оснащена RFID-захистом. Серія Luzern виготовляється з гладкої телячої шкіри, виробленої за технологією nappa. Відмінна риса колекції – відсутність будь-яких швів на зовнішніх поверхнях портмоне.

Varese - також одна з найдоступніших колекцій у модельному ряду Braun Büffel. Зерниста волова шкіра зовні, гладка теляча шкіра nappa усередині виробів, характерний дизайн шва на лицьовій частині, традиційний чорний та оригінальний коричневий колір кавового відтінку.

Venice Man – колекція чоловічих портмоне, виготовлених з волової шкіри рослинного дублення. Доступна у двох класичних кольорах – чорному та «каштановому» коричневому. Конструктивні особливості Venice Man, такі як зшивання підгорнутих один проти одного країв шкіри, а також обрамлення кишень для кредитних карток з обох боків демонструють і підкреслюють найвищий рівень майстерності та кваліфікації виготовлення. Подвійний шов, що обрамляє лицьові поверхні портмоне, а також металева відтінкова фурнітура gunmetal доповнюють і формують імідж колекції.

Особливі сорти шкіри у поєднанні з винятковою якістю виготовлення – ключова ідея колекцій MADE IN GERMANY.

Для серії YAK застосовується натуральна шкіра тибетського яка. Природне довкілля яків - плато Тибет, розташоване в Центральній Азії на висоті від 3000 до 4000 метрів над рівнем моря. Пристосовуючись до екстремальних кліматичних умов, шкіра яка стає набагато товщою, ніж у худоби, і має дуже щільну волокнисту структуру. Шкури яків мають високу теплоізоляцію, і тому тибетські кочівники використовували їх для виготовлення одягу, взуття та сідел, а також для будівництва човнів. Шкіра характеризується особливою зносостійкістю та при належному догляді залишається дуже міцною протягом тривалого часу. Поверхня шкіри яка відрізняється особливою зернистістю, яка варіюється від тонкої до грубої, а також невеликими кольоровими відмінностями, тактильно відчувається бархатистою, м'якою та еластичною, незважаючи на міцність. Технологія вироблення та фарбування шкіри покликана максимально зберегти природну текстуру. Оскільки всі шкури індивідуальні за кольором та фактурою, кожен виріб у серії Yak унікальний у своєму роді.

FRANKFURT - класична, стримана і чудова за якістю виготовлення і матеріалів колекція чоловічих портмоне. Виготовляється з дуже м'якої шкіри ягняти чорного кольору, що має злегка блискучу поверхню. Підкладка портмоне виконана з шовку з картатим мотивом "шотландка". Ідеальний дизайн портмоне Frankfurt підкреслюється делікатним тисненням фігурки буйвола на лицьовій стороні.

Робота зі шкірою такого високого класу, як у колекціях Yak та Frankfurt, потребує особливих навичок та майстерності, тому вони виробляються безпосередньо в Німеччині, на базі центрального офісу у місті Kirn.

Кожен із виробів колекцій made in Germany комплектується оригінальною подарунковою коробкою з натурального дерева.